Projekt Čtení pomáhá i v sudické knihovně

12.07.2011 16:57

Máte zájem spojit zábavné s užitečným a pomoci tak někomu v jeho těžké životní cestě? Potom je pro Vás charitativní projekt Čtení pomáhá to pravé.

O co vlastně jde?

Děti se zaregistrují na stránkách www.ctenipomaha.cz a stávají se tak součástí tohoto projektu. Za každou knihu, kterou přečtou, dostanou virtuálních 50 Kč. Tyto peníze pak můžou věnovat charitám, o nichž si myslí, že potřebují nejvíce pomoci. Aby to však nebylo úplně jednoduché, po přečtení každé knihy děti musí splnit test, který prověří, zda danou knihu skutečně četly.

Děti jsou rozděleny do 3 skupin a každé této skupině byly vybrány knihy odbornou porotou. Pokud máte zájem se projektu zúčastnit, zaregistrujte se a poté stačí přijít do naší knihovny. Společně můžeme projít seznamy knih jednotlivých skupin, vybrat ty, které byste si chtěli přečíst a pomoci tak těm, kteří si to rozhodně zaslouží!