Velká prázdninová soutěž

11.07.2011 15:55

Velká prázdninová soutěž

Knihovna Sudice pořádá soutěž Čteme a malujeme. Tato soutěž je určena všem dětem předškolního a školního věku.

Jak se zúčastnit? Je to jednoduché – stačí přijít do knihovny (otevřeno každý pátek 18:00-19:00), vypůjčit si nějakou knihu a na základě jejího obsahu namalovat ilustraci, která by vystihovala děj, hlavního hrdinu nebo oblíbenou postavu.

Na konci soutěže budou vylosováni tři výherci, kteří si odnesou věcné ceny. Všechny obrázky pak budou vyvěšeny v knihovně.

Soutěžní obrázky můžete odevzdávat v místní knihovně do 31.8.2011. Obrázky nezapomeňte podepsat! Vyhlášení proběhne 2.9.2011. (V případě změny budete včas informováni.)

Nejste čtenáři knihovny a chtěli byste se zúčastnit? Není nic jednodušího než přijít a nechat se zaregistrovat. Registrace a samotné půjčování jsou zcela zdarma.

Těším se na Vaši spolupráci! Hanka Kaderková